Strefa klienta


Marka Blach Stal to ponad 21 lat doświadczenia w tworzeniu produktów najwyższej jakości. Nasz asortyment znajduje uznanie klientów w całej Polsce. Wizja sukcesu firmy Blach Stal oparta jest na odważnych planach realizowanych przez ponad 150 osobowy zespół wyspecjalizowanych pracowników. Wyznaczamy nowe rozwiązania i w pełni koncentrujemy się na potrzebach naszych odbiorców.

W swojej ofercie posiadamy 4 profile blachodachówki i 7 rodzajów blachy trapezowej w bogatej gamie kolorów. Swoim klientom proponujemy pełny system dachowy, tj. blachy dachowe, akcesoria, obróbki blacharskie oraz systemy rynnowe. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w wyborze asortymentu z uwzględnieniem każdego detalu.

 

Grupy montażowe

Promocje


FAQ | Najczęściej zadawane pytania


Jaki jest koszt transportu?

  • Firma Blach Stal posiada specjalne samochody, wyspecjalizowane w rozwożeniu produktów do naszych klientów. Transport produktu jest gratis.

Czy pomiar dachu jest odpłatny?

  • Pomiar dachu jest nieodpłatny.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  • Czas realizacji jest uzależniony od miejsca dowozu zamówienia. Staramy się jednak aby każdy klient otrzymał dach w dogodnym dla siebie terminie.

BLACHODACHÓWKA GERMAN DOSTĘPNA OD RĘKI


Tutaj zawsze znajdą Państwo dostęp do naszego kluczowego produktu symetrycznej blachodachówki modułowej GERMAN. Zachęcamy do zapoznania się z listą oddziałów firmowych i firm współpracujących, w których nasz produkt jest dostępny przez cały czas.

Sprawdź firmy