Strefa klienta


Marka Blach Stal to ponad 21 lat doświadczenia w tworzeniu produktów najwyższej jakości. Nasz asortyment znajduje uznanie klientów w całej Polsce. Wizja sukcesu firmy Blach Stal oparta jest na odważnych planach realizowanych przez ponad 150 osobowy zespół wyspecjalizowanych pracowników. Wyznaczamy nowe rozwiązania i w pełni koncentrujemy się na potrzebach naszych odbiorców.

W swojej ofercie posiadamy 4 profile blachodachówki i 7 rodzajów blachy trapezowej w bogatej gamie kolorów. Swoim klientom proponujemy pełny system dachowy, tj. blachy dachowe, akcesoria, obróbki blacharskie oraz systemy rynnowe. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w wyborze asortymentu z uwzględnieniem każdego detalu.

 

Grupy montażowe

Promocje


 • 2017-03-24 13:17:06

  NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE - BLACHODACHÓWKA QUATTRO SYMMETRIC!

  NOWOŚĆ Modułowa blachodachówka QUATTRO symmetric

 • 2017-03-03 09:54:06

  RUSZYŁA WIOSENNA PROMOCJA!

  WIOSENNA PROMOCJA Przy zakupie okien otrzymają Państwo parapety zewnętrzne gratis!

 • 2016-12-23 08:19:27

  Partner Blach Stal - Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

  Pragniemy pochwalić się współpracą z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy. jednym z najstarszych Stowarzyszeń zrzeszających Dekarzy z całej Polski.

 • 2016-09-29 09:57:09

  Dachówka ceramiczna MAXIMA w SUPER CENIE

  MAXIMA ta wysokiej klasy dachówka prezentuje się w sprawdzonej od dziesięcioleci formie i dlatego ma uniwersalne zastosowanie – zwłaszcza wtedy, gdy chcemy bezproblemowo wymienić stare pokrycie dachu na wysokiej jakości pokrycie ceramiczne.

 • 2016-09-15 11:33:49

  Łączona promocja - blachodachówka GERMAN i okna dachowe DAKEA

  Dakea oferuje lepszą funkcjonalność, więcej korzyści i dłuższą gwarancję w cenie niższej niż jakakolwiek inna marka na rynku. Przekonaj się sam.

 • 2015-12-11 10:08:06

  PARTNER HANDLOWY BET-TOM

  Nasz nowy partner handlowy w Rzeszowie, firma Bet-Tom Materiały budowlane i wykończeniowe. www.bet-tom.pl

 • 2015-11-16 13:05:14

  KONDENSACJA PARY WODNEJ POD KONTROLĄ

  Powłoka antykondensacyjna znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach budynków, w których wykorzystuje się metalowe pokrycie dachu. Począwszy od zabudowy mieszkaniowej, przemysłowej, w obiektach użyteczności publicznej, budynkach gospodarczych skończywszy na wiatach i zadaszeniach.

FAQ | Najczęściej zadawane pytania


Jaki jest koszt transportu?

 • Firma Blach Stal posiada specjalne samochody, wyspecjalizowane w rozwożeniu produktów do naszych klientów. Transport produktu jest gratis.

Czy pomiar dachu jest odpłatny?

 • Pomiar dachu jest nieodpłatny.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

 • Czas realizacji jest uzależniony od miejsca dowozu zamówienia. Staramy się jednak aby każdy klient otrzymał dach w dogodnym dla siebie terminie.

BLACHODACHÓWKA GERMAN DOSTĘPNA OD RĘKI


Tutaj zawsze znajdą Państwo dostęp do naszego kluczowego produktu symetrycznej blachodachówki modułowej GERMAN. Zachęcamy do zapoznania się z listą oddziałów firmowych i firm współpracujących, w których nasz produkt jest dostępny przez cały czas.

Sprawdź firmy