Strefa dekarza


PROGRAM PARTNERSKI BLACH STAL

Dla naszych partnerów handlowych posiadamy bardzo korzystną ofertę Programu Partnerskiego.

Uczestnikami programu mogą być osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które zostały zaproszone przez Organizatora i zgłosiły swój udział w Programie.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych oddziałów Blach Stal.

 

Promocje


FAQ | Najczęściej zadawane pytania


Jaką dają Państwo gwarancję na dachówki ceramiczne?

  • Strategicznym partnerem handlowym naszej firmy jest czołowy producent dachówki firma CREATON. Na dachówki ceramiczne oferujemy aż 50 lat gwarancji.

Jakie są zalety dachówek cementowych?

  • Do podstawowych zalet dachówek cementowych niewątpliwie zaliczamy: wytrzymałość na promieniowanie UV, izolacje termiczną i akustyczną, szybki i łatwy montaż, a także bezpieczeństwo dla środowiska.

Co to znaczy, że blacha ma powłokę Pladur® Relief iceCrystal?

  • W naszych produktach materiałem nośnym jest ocynkowana ogniowo cienka blacha zgodna ze specyfikacją SEW 022 oraz normą DIN EN 10346. Powłoka Pladur® Relief iceCrystal posiada grubość blachy od 0,47 do 0,50 mm natomiast powłoka cynkowo-magnezowa - masę 130 g/m2. Powłoka ta posiada strukturę 3-warstwową (nominalna grubość powłoki co najmniej 36 µm). Na te produkty z tej powłoki wystawiamy aż 35 lat pisemnej gwarancji.

BLACHODACHÓWKA GERMAN DOSTĘPNA OD RĘKI


Tutaj zawsze znajdą Państwo dostęp do naszego kluczowego produktu symetrycznej blachodachówki modułowej GERMAN. Zachęcamy do zapoznania się z listą oddziałów firmowych i firm współpracujących, w których nasz produkt jest dostępny przez cały czas.

Sprawdź firmy