Strefa dekarza


PROGRAM PARTNERSKI BLACH STAL

Dla naszych partnerów handlowych posiadamy bardzo korzystną ofertę Programu Partnerskiego.

Uczestnikami programu mogą być osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które zostały zaproszone przez Organizatora i zgłosiły swój udział w Programie.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych oddziałów Blach Stal.

 

Promocje


 • 2017-03-24 13:17:06

  NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE - BLACHODACHÓWKA QUATTRO SYMMETRIC!

  NOWOŚĆ Modułowa blachodachówka QUATTRO symmetric

 • 2017-03-03 09:54:06

  RUSZYŁA WIOSENNA PROMOCJA!

  WIOSENNA PROMOCJA Przy zakupie okien otrzymają Państwo parapety zewnętrzne gratis!

 • 2016-12-23 08:19:27

  Partner Blach Stal - Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

  Pragniemy pochwalić się współpracą z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy. jednym z najstarszych Stowarzyszeń zrzeszających Dekarzy z całej Polski.

 • 2016-09-29 09:57:09

  Dachówka ceramiczna MAXIMA w SUPER CENIE

  MAXIMA ta wysokiej klasy dachówka prezentuje się w sprawdzonej od dziesięcioleci formie i dlatego ma uniwersalne zastosowanie – zwłaszcza wtedy, gdy chcemy bezproblemowo wymienić stare pokrycie dachu na wysokiej jakości pokrycie ceramiczne.

 • 2016-09-15 11:33:49

  Łączona promocja - blachodachówka GERMAN i okna dachowe DAKEA

  Dakea oferuje lepszą funkcjonalność, więcej korzyści i dłuższą gwarancję w cenie niższej niż jakakolwiek inna marka na rynku. Przekonaj się sam.

 • 2015-12-11 10:08:06

  PARTNER HANDLOWY BET-TOM

  Nasz nowy partner handlowy w Rzeszowie, firma Bet-Tom Materiały budowlane i wykończeniowe. www.bet-tom.pl

 • 2015-11-16 13:05:14

  KONDENSACJA PARY WODNEJ POD KONTROLĄ

  Powłoka antykondensacyjna znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach budynków, w których wykorzystuje się metalowe pokrycie dachu. Począwszy od zabudowy mieszkaniowej, przemysłowej, w obiektach użyteczności publicznej, budynkach gospodarczych skończywszy na wiatach i zadaszeniach.

FAQ | Najczęściej zadawane pytania


Jaką dają Państwo gwarancję na dachówki ceramiczne?

 • Strategicznym partnerem handlowym naszej firmy jest czołowy producent dachówki firma CREATON. Na dachówki ceramiczne oferujemy aż 50 lat gwarancji.

Jakie są zalety dachówek cementowych?

 • Do podstawowych zalet dachówek cementowych niewątpliwie zaliczamy: wytrzymałość na promieniowanie UV, izolacje termiczną i akustyczną, szybki i łatwy montaż, a także bezpieczeństwo dla środowiska.

Co to znaczy, że blacha ma powłokę Pladur® Relief iceCrystal?

 • W naszych produktach materiałem nośnym jest ocynkowana ogniowo cienka blacha zgodna ze specyfikacją SEW 022 oraz normą DIN EN 10346. Powłoka Pladur® Relief iceCrystal posiada grubość blachy od 0,47 do 0,50 mm natomiast powłoka cynkowo-magnezowa - masę 130 g/m2. Powłoka ta posiada strukturę 3-warstwową (nominalna grubość powłoki co najmniej 36 µm). Na te produkty z tej powłoki wystawiamy aż 35 lat pisemnej gwarancji.

BLACHODACHÓWKA GERMAN DOSTĘPNA OD RĘKI


Tutaj zawsze znajdą Państwo dostęp do naszego kluczowego produktu symetrycznej blachodachówki modułowej GERMAN. Zachęcamy do zapoznania się z listą oddziałów firmowych i firm współpracujących, w których nasz produkt jest dostępny przez cały czas.

Sprawdź firmy